Skoki spadochronowe

Folwark na Półwyspie, Hobby, Szetlandy Możliwość komentowania Skoki spadochronowe została wyłączona 89
Skoki spadochronowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

skoki-spadochronowe-4Osoby, które marzą o podniebnych szaleństwach i mają ukończone 16 lat mogą zrealizować swoje marzenia zapisując się na kurs skoczków spadochronowych.

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz egzaminu. Część teoretyczna to około sześć godzin wykładów, podczas których uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami z prawa lotniczego, poznają budowę spadochronu i zasadę jego działania, uczą się rozwiązywania ewentualnych problemów w powietrzu a także zapoznają się z procedurami awaryjnymi.
Część praktyczna to skoki spadochronowe z wysokości 4 tysięcy metrów. Pierwsze skoki uczestnicy szkolenia wykonują w towarzystwie dwóch instruktorów, następne już tylko w obecności jednego instruktora. Zwykle część praktyczna składa się z około sześciu lub siedmiu skoków. Kurs kończy skok egzaminacyjny, podczas, którego kursant musi wykonać samodzielny skok z wysokości 4000 metrów, podczas, którego musi kontrolować sylwetkę przez cały czas trwania skoku, wykonać kontrolowane obroty w obie strony, samodzielnie otworzyć spadochron na zadanej wysokości i wylądować w wyznaczonym obszarze lotniska.
Koszt kurs wraz z ubezpieczeniem wynosi około 4500 złotych.

Inne wpisy tematyczne o turystyce i podróżach online:

Author

Related Articles

Czarter luksusowych jachtów Giżycko, Bałtyk, Grecja i Chorwacja - http://czarter-luksusowych-jachtow.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Primacon taśmy transportujące, Szamba Betonowe Ropczyce, gabloty szklane Paraga Centrum, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, tanie taxi ketrzyn, przenośniki rolkowe Primacon, wynajem igłofiltrów stalowych