Skoki tandemowe

Eventy prozdrowotne, Noclegi, Szetlandy Możliwość komentowania Skoki tandemowe została wyłączona 55
Skoki tandemowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

skoki-tandemowe-4Skoki tandemowe stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. A wszystko za sprawą ich dostępności. Wiele jest dzisiaj firm, które zajmują się ich organizacją. Warto więc wiedzieć, na czym dokładnie polegają i jak wyglądają.

Skoki tandemowe, jak sama nazwa wskazuje, są to skoki, które odbywają się w tandemie. Pierwszą osobą jest pilot, a drugą jego pasażer. Ten pierwszy wyposażony jest w specjalny spadochron przystosowany do tego właśnie typu skoków i to on jest odpowiedzialny za wykonanie wszystkich czynności związanych z obsługą spadochronu. Jeśli chodzi o pasażera, też ubiera się w specjalną uprząż, która służy do połączenia go z pilotem.
Jak przygotowujemy się do takiego skoku? Chociaż to pilot wykonuje wszystkie czynności, pasażer musi przejść przed skokiem krótkie szkolenie. Jest ono ważne ze względów zachowania warunków bezpieczeństwa w powietrzu. Poza tym pasażer ćwiczy sytuacje, które w górze go spotkają, dzięki czemu już podczas lotu nie panikuje, bo wie, że wszystko jest tak, jak być powinno.

Inne wpisy tematyczne o turystyce i podróżach online:

Author

Related Articles

Czarter luksusowych jachtów Giżycko, Bałtyk, Grecja i Chorwacja - http://czarter-luksusowych-jachtow.eu/

Search

Back to Top

Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Lampa wisząca Gracia 40cm, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00, gabloty szklane Paraga Centrum, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Vetrex Radom okna, sprzedaż zestawów igłofiltrów, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Dębki kalendarz imprez 2016, wynajem zestawów igłofiltrów